کینوا مدیاف
خانه / کینوا / لیست قیمت ارزان کینوا باکیفیت

لیست قیمت ارزان کینوا باکیفیت

لیست قیمت ارزان کینوا باکیفیت، میتوانید به سایتهای اینترنتی فروش این محصول مراجعه کنید . با یک جستجو در داخل اینترنت می توانید قیمت های به روز این محصول را مشاهده کنید.

لیست قیمت ارزان کینوا

لیست قیمت ارزان کینوا

لیست قیمت ارزان کینوا، که معمولا برای فروش عمده و کلی این محصول می باشد را در وب سایت های اینترنتی خرید و فروش عمده این محصول و یا در مراکز توزیع و پخش دانه های کینوا در سرتاسر کشور می توانید بدست بیاورید.

کینوا جایگزین برنج

کینوا یک گیاه شبه غلات است و خواص و فیبر و پروتئین بسیار زیادی دارد. به راحتی میتوان این گیاه مفید را جایگزین برنج کرد . رنگ سفید آن را به راحتی میتوان مانند برنج پخت و مصرف کرد . این دانه ها در کشورهای آمریکای جنوبی به عنوان غذای اصلی استفاده می شود و به آن دانه مادر یا برنج اینکا گفته می شود .

کینوا یا خاویار گیاهی

گیاه کینوا به خاطر دارا بودن مقادیر زیاد پروتئین و اسیدهای آمینه ضروری آنقدر مورد توجه قرار گرفه اند که به آن لقب خاویار گیاهی را دادند . این دانه ها منبع غنی انواع مواد معدنی می باشند و برای حفظ سلامتی بدن بسیار مفیدند . دانه های کینوا به هیچ وجه تراریخته و دستکاری ژنتیک شده نمی باشند و کاملا به صورت ارگانیک گشت و پرورش داده می شوند . این گیاه بومی کشورهای شیلی، پرو و بولیوی است و از دیرباز در این مناطق استفاده می شد. کم کم در سرتاسر جهان شناخته شد و مورد مصرف همه قرار گرفت .

کینوا و کاهش وزن

لیست قیمت ارزان کینوا

افرادی که دچار افزایش وزن هستند می توانند از دانه های کینوا برای کنترل و کاهش وزن خود استفاده کنند . این دانه ها به خاطر مقدار بالای فیبر موجود در آنها باعث می شوند برای مدت طولانی تری احساس سیری کنید و نیاز شما به غذا کمتر شود .همچنین مقادیر پروتئین موجود در ان انرژی و گرمای بدن را تامین می کند . در عین حال کالری کمی دارند و باعث چاقی و اضافه وزن نمی شوند. این ماده غذایی برای ورزشکاران بسیار مفید هستند و باعث ساخت عضله در بدن می شوند . انرژی مورد نیاز آنها را تامین می کنند و خستگی را کاهش می دهند . میتوان گفت مردم سیاه پوست آمریکای جنوبی به علت مصرف این دانه ها در رژیم غذایی شان بدن های عضلانی و قوی نسبت به سایر مردم دارند .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه شرکتهای مدیاف
مشاوران فروش:
افشار: 09126633975
کرمیان: 09120468208
تلفن ثابت: 02165474247
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کینوا مرغوب

فروش عمده دانه کینوا پوست گیری شده

فروش گیاه کینوا به صورت عمده در کدام مراکز صورت میگرد؟ علت استقبال جهانی از …

نمایندگی کینوا مدیاف