کینوا مدیاف
خانه / کینوا / بذر کینوا / صادر كننده انواع بذر كينوا از كشور

صادر كننده انواع بذر كينوا از كشور

انواع بذر كينوا از كشور ، شركت هاى بازرگانى هستند كه در امور بين المللى خبره اند. صادرات كينوا مدت كمى است كه از ايران انجام مى شود.

مدتى است كه كشت كينوا در ايران رواج يافته و توانسته است كه بخش عمده از از نياز داخل كشور را تأمين كرده و به خارج از كشور هم صادرات داشته باشد.

توليد انواع بذر كينوا از كشور

صادر كننده انواع بذر كينوا از كشور

بذر كينوا در سال هاى پيش، گياهى بود كه فقط از كشور هاى ديگر وارد ايران مى شد. چيزى به نام كينواى ايرانى وجود نداشت. اما به تازگى ايران در حال توليد كينواى ايرانى است و حتى صادرات اين محصول هم از كشور انجام مى شود.

كشت كينوا، به دليل آسانى و مقاومت خود گياه كار سختى نبوده است. اين گياه در شرايط بسيار سخت هم مى تواند رشد كند و اين موضوع باعث شده است كه ايران در اين امر موفق باشد.

امروز، كينواى ايرانى كشت و برداشت مى شود. نه تنها نياز مردم در ايران را پاسخگو است بلكه، به كشور هاى ديگر هم توسط مسئولان بين المللى در حال صادرات است.

اكثر نقاط كشورمان توانايى و نكاتى كه براى كاشت كينوا لازم است را دارا هستند و در شهر هاى مختلفى اين گياه كشت مى شود كه در زير آن ها را مشاهده مى نماييد:

  • يزد
  • بوشهر
  • كرج
  • قم
  • شيراز
  • گرگان
  • مشهد
    و …

صادرات كينوا به كدام كشور ها ممكن است؟

صادر كننده انواع بذر كينوا از كشور

در خيلى از كشور هاى اروپايى، گياه كينوا از محبوبيت خاصى برخوردار است. دليل آن هم ارزش غذايى آن است. گياه كينوا سرشار از مواد مغذى، پروتئين و آهن است.

جايگزين شدن دانه هاى كينوا به جاى برنج، فرصت خيلى خوبى براى كشت و توليد اين گياه است. سرمايه گذارى بر روى آن بسيار پر سود است.

كينوا در كشور هاى اروپايى، بسيار مصرف مى شود. در آن جا كينوا توليد نمى شود و از طريق كشور هاى ديگر وارد مى كنند. ايران با صادرات به آن جا مى تواند سود خوبى ببرد.

در كشور هاى سنگاپور و استراليا هم، كينوا جزء مواد غذايى لوكس محسوب مى شود و بسيار گران است. اگر در ايران كينوا را با كيفيت عالى توليد و بسته بندى نماييم، مى توانيم به راحتى كينوا را به اين كشور ها صادر كرده و هم به آن ها و هم به خودمان كمك كنيم و سود داشته باشيم.

صادرات كينوا به اقتصاد كشورمان ايران، بازرگانان تجارى و كشاورزان كمك بسزايى مى كند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه شرکتهای مدیاف
مشاوران فروش:
افشار: 09126633975
کرمیان: 09120468208
تلفن ثابت: 02165474247
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کینوا سفید

فروش عمده کینوا کیلویی و دانه آن در تهران

فروش عمده کینوا کیلویی در بازار تهران توسط شرکت های مختلف انجام میگردد. دانه خوراکی …

نمایندگی کینوا مدیاف